Dr hab. Halina Galera i dr hab. Maciej Wódkiewicz wyróżnieni nagrodą Dziekana Wydziału Biologii

Za pracę w Polar Biology: First step to eradication Poa annua L. from Point Thomas Oasis (King George Island, South Shetlands, Antarctica). Polar Biology (2017), 40, 939–945 Polar Biol, DOI 10.1007/s00300-016-2006-y nasi koledzy: Halina Galera i  Maciej Wódkiewicz otrzymali wyróżnienie Dziekana Wydziału Biologii za najbardziej cytowane publikacje.

W tym roku wyróżnienia te zostały przyznawane po raz pierwszy. Pod uwagę brane były oryginalne publikacje naukowe z lat 2017 i 2018, które osiągnęły próg cytowania 90% w skali centylowej w swojej dyscyplinie według Scopus, były przypisane w ewaluacji dyscyplinie nauki biologiczne na UW, a badacze afiliujący pracę na UW odegrali w ich powstaniu znaczącą rolę, co znalazło odzwierciedlenie w ich pozycji wśród autorów.

Serdecznie gratulujemy !

Na zdjęciu Poa annua pod Lodowcem Ekologii. fot. A. Znój